INSPIRACJE

Przejdź do wybranych kategorii

Po wybraniu interesującej cię kategorii zostaniesz przekierowany na stronę zawierającą przydatne artykuły związane z daną kategorią...

  • Fonty-Czcionki

    Kategoria zawiera najpopularniejsze Fonty Google, które można wykorzystać podczas projektowania lub modernizacji stron internetowych.

  • Moduły / Dodatki do Stron

    Obecnie strony internetowe bardzo często posiadają budowę modułową. W tej kategorii przeglądaj najczęściej wykorzystywane elemeny.

  • Templatki / Szablony Stron

    Strony oparte o CMS posiadają możliwość zmiany ich wyglądu poprzez instalację i dostosowanie gotowych szablonów. Przeglądaj przykłady...

*/ Umieszczone powyżej przykłady usług to linki do danej kategorii gdzie możesz bardziej szczegółowo dowiedzieć się na temat danej usługi. Większość usług wykonywanych jest na terenie powiatu żywieckiego tj. pogotowie komputerowe oraz usługi fotograficzne i wideo-filmowanie wykonywane są w gminach: Żywiec, Gilowice, Lipowa, Łękawica, Łodygowice, Radziechowy Wieprz, Świnna, Czernichów, Jeleśnia, Koszarawa, Milówka, Ślemień, Węgierska Górka, Rajcza, Ujsoły. W przypadku stron internetowych i prostych sklepów możliwa jest współpraca online na terenie całej Polski.

Image
© JDK MultiMedia 2020 | Jerzy Kwaśny | Żywiec

SZUKAJ